BOOKING FORM

Informacione Personale

Ju lutemi plotësoni formularin e informacionit dhe stafi ynë do t'ju kontaktojë së shpejti.DETAJET E REZERVIMIT
Check in : 14:00
Check out: 11:00
NDIHMA

Keni nevojë për Ndihmë për Rezervimet?

Nëse keni nevojë për ndihmë për prenotim, ne jemi 24/7 në shërbimin tuaj për t'ju ndihmuar.

booking@parkhotel.al

+355 44 326 258